Сушара за алишта – вертикална

1,250.00 ден

Сушара за алишта – вертикална

Шифра 3183

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3183 Ознаки:

Опис

Удобна и практична, не зазема простор, одлична за во вашиот дом

Изработена од високо квалитетен нерѓосувачки челик, со пластични облоги и тркалца за полесно движење

Може да служи како сушара за вашите алишта, но и како практична полица

Тежина: 3.5 кг

Димензии: 75x64x170 цм