Закачалка за сушење алишта на клима уред

590.00 ден

Закачалка за сушење алишта на клима уред

Шифра 4561

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4561 Ознаки:

Опис

Максимално искористете го топлиот воздух од вашиот клима уред за да ги исушите најпотребните парчиња облека

 • Погодна за секојдневна употреба
 • За брзо сушење на облеката
 • Стабилен дизајн со расклопување, не се деформира лесно
 • Идеална за ограничен простор, мали перални, плакари, студентски домови…
 • Материјал: ABS
 • Одговара за сите модели на клима уреди
 • За внатрешна употреба
 • Може да се закачи насекаде, на клима уреди, врати, гардеробери итн.
 • Лесна за носење и компактна за ставање во куфер или ранец за патување, кампување, во хотели, или за домашна употреба
 • За сушење кошули, палта, фустани, крпи, маици, долна облека, чорапи…
 • Лесна за користење
 • Димензии: 25 x 8 x 3,5cm
 • Во понудата добивате 1 закачалка