Супер автомобили со далечински управувач

1,490.00 ден

Супер автомобили со далечински управувач

Шифра 3604

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3604 Ознаки:

Опис

Супер автомобили, размер 1:12, димензии 32-35 cm.

Далечински управувач

Работат на батерии