Електричен автомобил – Lovekart 8

6,990.00 ден

Електричен автомобил – Lovekart 8

Шифра 4362

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Електричен автомобил наменет за деца над 3 год

Лесен за возење, со брзина од 3 км час

Режим на возење од далечина преку далечински управувач

Високо квалитетни материјали, метална рамка и пластична шасија, гуми отпорни на абење

Вградено светло, музика, УСБ порта за репродукција на музика,

Батерија од 12 V, 4 Ah Доволна за возење од 60-90 мин

Време на полнење 6-8 часа

Максимално оптеретување 30 kg

Димензии 72 x 50 x 34 cm