Talking hamster – глушецот што зборува

690.00 ден

Talking hamster – глушецот што зборува

Шифра 3255

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Уникатен подарок за вашите најмили,  глушецот што зборува.

Идеален за деца кои сега почнуваат да зборуваат бидејки им помага на забавен начин да се ослободат и да зборуваат со нивното ново другарче.

Повторува се што ќе кажете.

Забава за целото семејство.

Висок 17 цм.

Го има во три бои: сива, крем и темно кафеава