Детска играчка – Dancing cactus

790.00 ден

Детска играчка – Dancing cactus

Шифра 3727

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3727 Ознаки:

Опис

Уникатна, едукативна и супер забавна детска играчка која ќе внесе радост и смеа во секој дом.
Оваа супер забавна играчка ќе се погрижи забавата да биде на највисоко ниво. Уникатниот, перфектен дизајн ја прави примамлива за детските очиња а воедно и омилена.
Изработена е од високо квалитетни материјали од кои, мека кадифена ткаенина и квалитетна ABS пластика, пред се безбедни за употреба и кај најмалите.
Оваа супер паметна играчка не само што танцува, туку има уште многу  функции кои ќе се погрижат Вашето дете да е тотално сконцентрирано во играта, а воедно да учи и запознава нови работи.

-Функција за снимање и повторување.
-Функција за пеење преку 120 различни песни.
-Функција за танцување.
– Светлечки ефекти кои даваат дополнителен позитивен ефект.
Играчката работи на 3ААА батерии кои се поставуваат на долниот дел од играчката.Таа може да биде совршен подарок за Вашите најмили, почнувајќи од 3 месечните бебиња.