SUP конзола со 400 игри за двајца

890.00 ден

SUP конзола со 400 игри за двајца

Шифра 3812

Нарачај го производот директно на :

Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
Viber:  071 713 153 или 079 344 285
Chat на веб страната
Во inboxНа e-mail: info@mkmarket.mk
                    info.mkmarket.mk@gmail.com

 

Категорија SKU: 3812 Ознаки:

Опис

Неверојатно забавна конзола која што ќе Ви овозможи да се потсетите на голем број ретро игри. Компактна и практична да ја земете со Вас кога ќе посакате.

Одлична за подарок, колекционери, ретро гејмери, забава за сите возрасти …

Литиумска батерија 600mAh (rechargeable), 3-4 часа активно играње

400 вградени игри

AV кабел – можност за приклучок во TV

Додатна рачка за играње, можност за играње во пар

3.0 инчи TFT екран во боја

Димензии: 14 x 10 x 6 инчи

Сетот содржи:

  • 1 конзола
  • 1 батерија
  • USB кабел
  • AV кабел
  • упатство
  • Додатна рачка за играње во пар
  • Достапна во бела боја