Волан – симулатор – играчка

490.00 ден

Волан – симулатор – играчка

Шифра 4255

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Играчка симулатор кој ќе му помогне на вашето дете да развие моторни способности, сетила, имагинација

Обезбедете забава на вашето дете додека е во автомобил и ги имитира движењата на возачот

Воланот има повеќе звучни и светлосни ефекти

Воланот работи на батерии

Може да се прицврсти на мазна површина

ДИмензии: 20×20 cm