Ноќна лед светилка со проектор на зајдисонце – Sunset

690.00 ден

Лед светилка – Sunset

Шифра 3263

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3263 Ознаки:

Опис

Оригинална ноќна светилка со проектор за зајдисонце.
Главата на светилката ротира 90 степени и проектира различни светла од различни агли за да генерира различни ефекти во вашата соба. Големината и обликот на ореолот се прилагодуваат со вртење на светилката.

Современите LED светилки нудат енергетски ефикасно осветлување за вашиот дом или канцеларија со пријатна светлина. Исто така идеална како светилка за детска соба или спална соба.

Изработен од висококвалитетен поливинил хлорид и метал. Светилката секогаш останува стабилна благодарение на дизајнот на основата и јарболот. Оваа ЛЕД светилка за заштеда на енергија и против отсјај има долг работен век.

Опис:

 • Материјал: Поливинил хлорид и метал
 • Напон: 36 V
 • Напојување: USB напојување (не се полни)
 • Прекинувач: На кабелот
 • Големина: 7cm x 7cm x 14cm