Лед светилки на допир

650.00 ден

Лед светилки на допир

Шифра 3326

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Сет од три модуларни лед светилки на допир

Идеални за употреба како ноќно светло, во ходник, плакар и сл.

Работат на батерии.

Се активираат преку далечински управувач или преку сензор на допир