Сет од 3 безжични светилки со далечински управувач

550.00 ден

Сет од 3 безжични светилки со далечински управувач

Шифра 3867

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3867 Ознаки:

Опис

Осветлете ги сите темни простории со овие LED светилки и вклучете ја светлината секогаш кога ќе ви треба!

Лед светилки со далечински управувач.

Комплетот LED светилки од 3 парчиња може да се контролираат од далечина до 15 метри и да се прилагоди интензитетот на светлината.

Исто така, светлината може да се вклучи и исклучи на површината на светилката.

Корисно за употреба во подруми, тоалети, ходници,

Работи на 3 ААА батерии од 1.5 V

Светилките даваат светла-ладно бела боја од 6000 лимени

Моќност 3 W