Лед соларен столб за осветлување

970.00 ден

Лед соларен столб за осветлување

Шифра 3775

Нарачај го производот директно на :

Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
Viber:  071 713 153 или 079 344 285
Chat на веб страната
Во inbox
На e-mail: info@mkmarket.mk
                    info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Столб за осветлување со вкупно 48 двобојни лед диоди и една СОВ диода за осветлување на далечина

Соларен панел на задниот дел кој овозможува постојано дополнување на батеријата

Литиумска батерија од 3600 mAh која овозможува долготрајно употреба без дополнување

Се полни преку УСБ кабел на било кој полнач од мобилен телефон

Има дополнителен држач за да би стоела вертикално

Преку излезна УСБ порта може да го полните вашиот мобилен телефон

Димензии:41 x 7 cm