Амбиентална кристална ламба

590.00 ден

Амбиентална кристална ламба

Шифра 4610

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Лампа која дава елеганција и уникатност на вашиот амбиент со своите призматични контури на светлина

Блеска како вистински кристал, со помош на 3D технологијата прави прекрасни контури околу себе

RGB бои – разни бои кои можете да ги промените со еден допир – едноставно допрете го горниот дел од светилката и сменете ја бојата

Извонредно осветлување: до 500 лумени

Вградена долготрајна батерија до 12 часа издржливост

Лампата се полни преку USB кабел

Совршен додаток во вашиот дом, канцеларија, соба, маса или градина

Уникатен подарок за секоја пригода

Материјал: цврста акрилна пластика

Димензии: 26 х 12 cm