Улични соларни светилки

1,390.00 ден

Улични соларни светилки

Шифра 3381

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Соларни светилки наменети за осветлување на улица, двор, тераса и сл.

Водоотпорни, изработени од високо квалитетна пластика отпорна на сите временски неприлики

Лед светло со различна јачина, силна бела светлина

30 W – 1390 den.

60 W – 1690 den.

90 W – 1990 den.

100 W – 2090 den

150 W – 2790 den.