Соларна светилка – лажна камера

490.00 ден

Соларна светилка во форма на камера

Шифра 3660

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3660 Ознаки:

Опис

Водоотпорна светилка со соларен панел
Сензор за движење кој ја активира светилката
Далечински управувач за командување
Држи батерија и до 15 часа откако ќе се наполни
Лесна за монтажа