Преносен гардеробер за алишта

890.00 ден

Преносен гардеробер за алишта

Шифра 4461

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4461 Ознаки:

Опис

Преносен мини гардеробер кој се пакува во вид на патничка торба и во кој може да носите алишта на вашите патувања, а истовремено и да ви бидат уредно подредени каде и да сте сместени

Три внатрешни полици, и дополнителна долна преграда која се затвора со патент за валкани алишта

Вградени каиши и куки со кој може да го поставите како висечки организер во секој поголем плакар за алишта

Димензии на отворен гардеробер: 45x30x60 cm

Димензии во вид на торба: 45x30x15 cm