Метална полица на 4 нивоа

690.00 ден

Метална полица на 4 нивоа

Шифра 4325

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4325 Ознаки:

Опис

Метална полица на 4 нивоа со димензии 60×25 cm и висина 75 cm

Изработена од нерѓосувачки метални цевки и квалитетни пластични спојки

Идеална за секој дом, заштедува простор и ви нуди одличен начин да ги организирате вашите чевли

Може да ја користите во кујанта, бањата, за складирање обувки и сл

Лесна за склопување и употреба