Метална склоплива полица со 3 нивоа

1,890.00 ден

Метална склоплива полица со 3 нивоа

Шифра 4229

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4229 Ознаки:

Опис

Метална полица со 3 нивоа

Склоплива со само еден потег

Изработена од високо квалитетни материјали

Тркалца за полесно преместување

Димензии:72 x 35 x 87 cm

Достапна во бела и црна боја

Дополнителни информации

Одберете боја:

Бела, Црна