Полица за чевли

650.00 ден

Полица за чевли

Шифра 3213

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3213 Ознаки:

Опис

Изработена од издржливи метални цевки поврзани со квалитетни пластични конектори

10 реда на полици и капацитет до 30 пара чевли

Димензии 130x50x16