Организер за софа

390.00 ден

Организер за софа

Шифра 4269

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Овој организатор има уникатен дизајн кој помага за чување предмети да Ви бидат на дофат на рака.

Користете го овој организатор на потпирачите за рака на Вашиот мебел.

Чувајте сè уредно складирано во овој организатор како што е далечински управувачи, очила за читање, списанија, храна, пијалаци и друго.

Едноставно ставете го организаторот преку потпирачот за рака, а потоа ставете се што Ви е потребно и е подготвен за употреба.

Одговара на сите каучи, фотелји и столчиња за раце.