Полица за чевли за на врата

1,190.00 ден

Полица за чевли за на врата

Шифра 4368

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4368 Ознаки:

Опис

Полица за чевли која се прицврстува на стандардна врата

Капацитет 36 пара чевли

Изработена од метални полици и пластични држачи

Димензии: 195 x 55 cm