Преклопливо столче со вграден ранец

1,150.00 ден

Преклопливо столче со вграден ранец

Шифра 3481

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                       info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Овој иновативен преклопен стол е совршено решение за љубителите на активности на отворено. Со вграден ранец, тој стана суштински партнер за кампување, риболов и патување.

Едноставно се преклопува и лесно се носи, што ти овозможува да ги носиш твоите лични работи каде и да одиш.

Овој преклопен стол со вграден ранец обезбедува пренослива удобност, овозможувајќи ти лесно да ги носиш твоите работи и да седиш удобно каде и да одиш, без разлика дали се работи за кампување, риболов или патување.

Идеален за различни активности на отворено, оваа столица за ранч совршено се прилагодува на кампување, риболов и патување, правејќи го твоето искуство удобно и организирано.

Вградениот ранец овозможува ефикасно пакување и организација. Без дополнителен товар, можеш лесно да ги транспортираш твоите лични предмети и опрема, одржувајќи ја слободата на движење.

Овој стол е направен од квалитетни материјали кои гарантираат издржливост и долг работен век.

Овој преклопен стол со вграден ранец е идеален за љубителите на кампување кои сакаат удобно место за седење и ефикасно носење на своите работи за време на авантурите на отворено.

За луѓето кои уживаат во риболов, оваа столица е совршен придружник. Вградениот ранец овозможува организирано носење на опрема за риболов, додека удобното седиште обезбедува поддршка додека се чека совршениот залак.

Преклопениот стол го прави лесен за носење, а вградениот ранец го прави пакувањето поефикасно, што го прави идеален за различни видови патувања и авантури.

Без разлика дали гледаш спортски настан или организираш пикник, оваа столица е совршена за удобно седење и удобно носење храна, пијалоци и други потреби благодарение на вградениот ранец.

Tехнички карактеристики:

 • Материјал: квалитетна метална основа и платнена подлога за седење;
 • Димензии на отворено столче: 41 x 36 x 29 cm;
 • Големина на ранецот (Ш x В x Д): 27 x 31 x 16 cm (приближно 13L волумен);
 • Носивост: до 100 kg.