Тактички ранец 90 Л

1,350.00 ден

Тактички ранец 90 Л

Шифра 3485

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Тактички ранец од 90 л

Квалитетна изработка, поголем број на прегради, анатомски рачки, цврсти пластични клик-стеги

Совршен ранец за планинарење, кампување, лов, риболов…

Може да се користи и како ранец за патување

Доволно простран за складирање на облека, вреќа за спиење, подлога, импровизирана лежалка, чевли итн.

Голем број прегради и џебови

Предни џебови за складирање

Прилагодливи рачки за на рамена

Странични ленти за поврзување

Висока еластична поддршка за грб

Одлична вентилација

Димензии 34 x 74 x 18 cm

 

 

Дополнителни информации

Одберете боја:

Црн ранец, Маскирен ранец