Воздушна софа – душек – Lazy Bag

590.00 ден

Воздушна софа – душек – Lazy Bag

Шифра 3602

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Овозможува полнење за 10 секунди и тоа без пумпа

Едноставно отворете го, замавнете во воздухот, затворете го клипот и душекот е надуван!

Материјал кој не се лизга и кој не пропушта воздух ниту вода – засилен најлонски материјал

Повеќенаменски производ (воздушен душек, пренослива софа и душек на вода во едно)

Удобен и практичен

Лесен за носење

Лесен за оддржување (со вода и сапун)

Издржливост: до 150 kg

Димензии: 190×55 cm

На краевите од вреќата има силни пластични држачи кои го задржуваат воздухот внатре од кога ќе се наполни со воздух

За собирање, едноставно отворете го клипот и замотајте го душекот во торбичката

За вистинско уживање и релаксација во парк, на плажа, на планина, во двор или на било кое друго место!

Видео:

 

 

 

Дополнителни информации

Одберете боја:

Зелена, Сина, Црвена, Виолетова