Тактички ранец 40 л.

850.00 ден

Тактички ранец 40 л.

Шифра 3354

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Совршен ранец за кампување, лов, риболов…

Може да се користи и како ранец за патување поради идеалните димензии за рачен багаж во авион

Голем број прегради и џебови

Изработен од најлон, со висока издржливост и интензитет

Простран џеб со патент, внатрешен џеб и преграда од мрежа

Предни џебови за складирање

Горна рачка за носење

Прилагодливи рачки за на рамена

Странични ленти за поврзување

Проѕирна мрежа за удобност

Универзален за мажи и жени

Тежина: ~ 950g

Димензии: ~43 x 25 x 22cm

Капацитет: 30-40L