Лед музичка топка – ѕвездено небо

750.00 ден

Лед музичка топка – ѕвездено небо

Шифра 3764

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3764 Ознаки:

Опис

Лед музичка топка во повеќе бои кои се менуваат преку далечински управувач

Безжично поврзување со машиот мобилен телефон или лаптоп преку bluetooth

Реалистичен приказ на небо со ѕвезди во вашиот дом

Идеално за полесно заспивање и забава на мали деца