Навлажнувач на воздух – ѕвездено небо

790.00 ден

Навлажнувач на воздух – ѕвездено небо

Шифра 3836

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Навлажнувач на воздух со лед светло – Ѕвездено небо

Идеален за навлажување на воздух, особено во зимскиот период кога се користат грејни тела во просториите каде живеете

Внатре во навлажнувачот може да се додава и етерно масло како би ја освежиле просторијата со пријатни ароми

Прекрасен дизајн кој ќе се вкопи во ентериерот на детската соба

Работи на било кој полнач за мобилен телефон преку УСБ кабел

Капацитет 200 ml за површина од 20-30 м2

Димензии на топка: 15 x 15 cm

Дрвен држач