RGB Лед сијалица со вграден звучник

490.00 ден

RGB Лед сијалица со вграден звучник

Шифра 3222

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3222 Ознаки:

Опис

Лед сијалицата со вграден звучник се поставувана обична фасонка е27

Се конектира преку Bluetooth со вашиот мобилен телефон или лаптоп

Звучникот е со моќност од 3W и дава убав и чист звук

Боите на сијалицата се менуваат со помош на далечинскиот управувач