3D визуелно ноќно светло – Love или Happy Birthday

620.00 ден

3Д визуелни ламби во боја

Шифра 3680

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3680 Ознаки:

Опис

Ова 3D креативно ноќно светло ќе ти обезбеди осветлување за забава, дружење или прослава со твоите најблиски.

Направи нечиј роденден, годишнина или празник поинтересен!

Овој 3D креативен декор за осветлување веднаш го издигнува амбиентот со својот хипнотизирачки сјај во повеќе бои, создавајќи романтична или празнична атмосфера совршена за Денот на вљубените или родендените.

Неговата разновидност му овозможува да служи и како шармантна декорација за Денот на вљубените или роденденски украс, додавајќи елеганција и личност на секој простор или прослава.

Како уникатен и привлечен декор, тој прави незаборавен и внимателен подарок, воодушевувајќи ги примателите и оставајќи траен впечаток во посебни прилики како Денот на вљубените или роденден.

Идеален е за создавање романтична атмосфера за време на прослави како што се Денот на вљубените или годишнини, додавајќи магичен сјај во просторот и нагласувајќи ја љубовната тема.

Овој производ е совршен додаток на роденденските забави, додавајќи ја весела атмосфера со своите шарени светла и уникатниот дизајн.

Може да се користи и за семејни собири како што се роденденски забави или празници, со што ќе донесат дополнителен сјај и радост.

Технички карактеристики:

 • Напон на производот: 5V;
 • Основа: 87 x 43 mm;
 • Акрилик: дебелина од 4 мм;
 • Напојување: батерии: 3 x AA (не се вклучени) или USB кабел (вклучен) за приклучок на полнач од мобилен телефон или уред со USB порта

Дополнителни информации

Одберете модел:

Love, Happy Birthday