Ротирачки електричен џогер – Spin Mop

1,590.00 ден

Eлектричен џогер – Spin Mop

Шифра 4143

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4143 Ознаки:

Опис

Главниот мотор со кој џогерот ротира има висок степен на торзија, што го прави овој уред моќен чистач во вашиот дом

Мал и безжичен, со модерен дизајн, може да го користат и деца

Безбеден и лесен за користење

Се користи за чистење на плочки, ламинат, стакло, за кожни гарнитури и тн.

Се полни со адаптер кој доаѓа во пакувањето, време на полнење 60 мин.

Телескопска рачка за прилагодување на должината

Вкупна должина 110 cm

НАПОМЕНА:

Овој уред не смее да биде потопен во вода