Џогер за чистење со микрофибер крпа

390.00 ден

Џогер за чистење со микрофибер крпа

Шифра 4616

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4616 Ознаки:

Опис

Џогер со корална микрофибер крпа за џогери за чистење на подот во домаќинството. Квалитетен и мек материјал, за повеќекратна употреба и лесен за чистење при отстранување на нечистотијата.
Лесно се чисти без влакненца, силна апсорпција на вода и деконтаминација, може да се користи суво или влажно за отстранување на прашина и дамки, што го прави чистењето едноставно и практично.
Вртливата прилагодлива глава за џогер за чистење се ротира за 180 степени, лесно чистејќи го секој агол, вклучувајќи ги мртвите краеви и длабоките празнини. Можете лесно да го исчистите таванот, аглите, под софата итн.
Ротирачкиот прилагодлив џогер за чистење има токи за прилагодување на затегнатоста на двете страни, лесни за инсталирање и замена.
Телескопска рачка со должината на шипката до макс 120 cm. Дијаметар на делот за чистење 30 cm