Ротирачка полица за зачини

790.00 ден

Ротирачка полица за зачини

Шифра 4410

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Ротирачката полица ги држи сите ваши зачини на дофат на раката со едноставно ротирање. Прави сè да е видливо и обезбедува складирање за повисоки предмети. Повратете го неискористениот простор во вашите кабинети и чувајте сè на повидок!
Претворете го секој хаос во уредно уреден простор. Уникатно конструиран за да заштеди простор со поставување на рамна површина на во било која кујна, вически полици или шкаф за да собере до 40 зачини и зачини.
Можете да го приспособите капацитетот за складирање на вашата оставата, чајната кујна или фрижидерот, дури и во бањата. Ви овозможува лесно складирање на помали и поголеми зачини и многу повеќе! Две нивоа обезбедуваат максимално складирање.
Ставете лименки и шишиња во вашиот фрижидер, шалтер во бањата и организирајте ги лековите и тоалетите или направете си полица за занаетчиски прибор.
Димензии: 31 X 26 cm, висина 16, 18 20 cm