Попуст!

Безжичен караоке звучник 2 x 12″ ZQS-12201

6,190.00 ден

Безжичен караоке звучник 2 x 12″ ZQS-12201

Шифра 6066

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6066 Ознаки:

Опис

Безжичен караоке звучник 2 x 12″ со безжичен микрофон

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ радио приемник

Далечински управувач

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …

Вграден акумулатор од 6000 mAh кој овозможува работа до 4-6  часа

Димензии: 35 x 35 x 89 cm

Излезна моќност 2 x 40 W

Фрекфентен опсег 45 Hz – 18 KHz