Спа масажер за стопала

790.00 ден

Спа масажер за стопала

Шифра 3831

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3831 Ознаки:

Опис

Мултифункционален пренослив детокс и спа масажер за стапала

Стилски спа масажер за стапала кој ќе ви помогне да се опуштите во удобноста на вашиот дом, особено ако сте биле на нозе цел ден.

Акупресура на стопала со  4 ваљаци за масажа што се отстрануваат

Вградени акупресурни точки за масажа за стапала

Дебел и издржлив дизајн на преклопување, висок само 7 cm кога е склопен, така што лесно се преклопува по употреба, лесно се складира.

Ефикасно ја зголемува циркулацијата на крвта, го подобрува метаболизмот, го ублажува заморот и ги измазнува меридијаните.

Нема електроника или гласни звуци додека се релаксирате. Додадете топла вода и уживајте минимум 20 минути. Тоа е толку едноставно!

Додајте есенцијални масла или сол во водата.

Потопувањето на стапалата честопати се препорачува на лекар ако имате габа на ноктите на нозете, вродени нокти или спортистичко стапало.

Рамката што може да се прошири поддржува подобрена стабилност и го спречува нејзиното паѓање

Идеален за дневни соби и мали бањи.

Погоден за деца и старци