Престилка за бричење

290.00 ден

Престилка за бричење

Шифра 4331

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4331 Ознаки:

Опис

Изработен е од сунѓерест материјал, мек на допир, лесен за чистење и сушење. Само прикачете ја оваа ергономска престилка за бричење на вашето огледало и нема да морате да го исклучувате мијалникот!

Нашите престилка за брада се доволно големи за да ја фатат сите влакна пред да стигнат до мијалникот и да ви помогнат да одржувате сè уредно и чисто. Удобен дизајн, олеснување на бричењето, одржувајте ја вашата бања уредна и чиста!

Лесно се прицврстува на огледалото со вшмукувачки чаши за да се создаде одлична безбедносна мрежа. Спречува конфликти кои ја прекинуваат врската по хигиена и ред!