Соларен рефлектор со вграден аларм

590.00 ден

Соларен рефлектор со вграден аларм

Шифра 3872

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3872 Ознаки:

Опис

Соларен рефлектор со сензор за движење и за светлина

Вграден аларм кој се активира кога некој ќе помине пред уредот

Има вградено 30 LED диоди

Автоматизирана работа, преку ден се полни преку сончева светлина, ноќе се вклучува само доколку регистира движење

Далечински управувач преку кој се управува уредот, се менуваат модови на работа на алармот

Водоотпорен

Димензии: 124 x 96 x 48 mm