Соларно LED цвеќе

490.00 ден

Соларно LED цвеќе

Шифра 4327

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Во темната ноќ, светлата ја прават вашата градина полна со романтична атмосфера. Во текот на денот, вистинскиот дизајн на вештачки цвет ќе изгледа како вистински цвеќиња на прв поглед, обезбедувајќи поживописна декорација за вашата градина.

Напојување со соларна енергија и автоматско вклучување/исклучување: извор на соларна енергија, нема потреба од замена на батеријата. Сензорот за светлина ги контролира соларните цвеќиња, дење се гаси светлото, ноќе автоматски само се пали.

IP65 водоотпорен и издржлив, издржува секакви временски услови во текот на целата година. Лесно инсталирајте го каде што сакате и уживајте во шарената соларна енергија

Достапени во две бои: виолетова и сина.