Попуст!

Соларна LED светло со 100 диоди

Original price was: 550.00 ден.Current price is: 420.00 ден.

Соларна LED светло со 100 диоди 

Шифра 3628

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3628 Ознаки:

Опис

Соларна светилка – рефектор со 100 диоди

Лесна за монтажа

Се полно преку соларен панел кој се наоѓа од горната страна

Има сензор за движење кој го вклучува рефлекторот само кога некој е пред него

Батерија 1800 mAh

Светлина 600 Lm