Попуст!

Склоплива пикник маса со 4 столчиња

Original price was: 2,790.00 ден.Current price is: 2,490.00 ден.

Склоплива маса со 4 столчиња

Шифра 3171

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3171 Ознаки:

Опис

Преклопната пикник маса со 4 столчиња е идеално решение за удобен и практичен пикник на отворено. Со елегантен дизајн, овој комплет ти овозможува да уживаш во оброците, дружењето и релаксирањето со семејството, пријателите или саканата личност.

Масата е цврсто конструирана со стабилни ногарки, обезбедувајќи сигурна и стабилна работна површина за јадење, игри или други активности.

Практична и пренослива – Оваа масичка за пикник на преклопување со 4 столчиња е исклучително практична за излети или други активности на отворено. Лесно се преклопува и транспортира, што ја прави идеална за патување и лесна преносливост.

Удобност и стабилност – Опремена со 4 удобни столчиња, оваа пикник маса ти дава можност да седиш удобно додека уживаш во оброците. Исто така, масата е стабилна и безбедна за употреба, обезбедувајќи ти мирна и стабилна површина за јадење и други активности.

Квалитетна конструкција – Изработена од висококвалитетни материјали, оваа пикник маса со 4 столчиња е издржлива и долготрајна. Можеш да се потпреш на нејзината цврста градба и издржливост за многу пикник авантури..

Должина на масата : 120 x 60cm и висока 55 cm со можност да се зголеми до 69 cm
Ширина на столчињата : 29 x 32cm , висина 35cm
Максимална тежина по столче : 85kg
Максимална тежина на маса : 30 kg