Попуст!

Надворешна тенда – шатор 3 x 3 м

3,890.00 ден

Надворешна тенда – шатор 3 x 3 м

Шифра 3465

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3465 Ознаки:

Опис

Надворешна тенда со димензии 3 x 3 m i висина 2.2 м

Лесна за монтажа со механизам за саморасклопување

Квалитетно водоотпорно платно

Идеален за во двор, градина, за на пикник и сл.

НАПОМЕНА: ЦЕНА НА ДОСТАВА НА ПРОИЗВОДОТ Е 200 ДЕН.