Склоплива пикник маса со 4 столчиња

3,490.00 ден

Склоплива пикник маса со 4 столчиња

Шифра 4372

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4372 Ознаки:

Опис

Пренослива маса за пикник со димензии 52 x 51 x 50 cm, изработена од алуминиумска рамка и пластична горна површина

Сет од 4 столчиња за седење со димензии 35 x 35 x 63  и висина на седење 33 cm изработени од алуминиумска рамка и цврсто и квалитетно платно со страничен џеб

Целиот сет се поставува за само 2-3 мин, и истиот може да се склопи во практична пренослива торба

Пикник сетот од маса и столчиња е идеална за кампување, пикник, за во дворот, за на плажа и тн.