Чадор за сонце – 3 m

4,990.00 ден

Чадор за сонце – 3 m

Шифра 4777

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4777 Ознаки:

Опис

Чадор за сонце со вграден механизам за лесно отворање

Платно отпорно на штетни УВ зраци, водоотпорно

Метална основа која го држи чадорот стабилно, без виткање или паѓање на истиот

Механизам со механичка макара и јаже со помош на кој чадорот на многу лесен и едноставен начин се крева и се спушта

Страничен метален држач кој не пречи доколку под чадорот имате поставено мебел или при движење под него

Достапен во сина, зелена, сива и крем боја

Дијаметар на чадорот 3 м

Ротирачка основа од 360 степени

Висина : 2.45 м

Дополнителни информации

Одберете боја:

Сина, Зелена, Сива, Крем