Детски масичка и столче

1,990.00 ден

Детски масичка и столче

Шифра 3284

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3284 Ознаки:

Опис

Квалитетна изработка од алуминиум и нетокцичен ПВЦ

Наменети за деца над 3 год.

Димензии на масичка: 60 x 40 cm, висина 56 cm

Висина на столче: 36 cm