Лулашка тросед

5,490.00 ден

Лулашка тросед

Шифра 4296

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4296

Опис

Лулашка тросед изработена од метална конструкција и квалитетно платно
Носивост: 180 кг
Должина: 170 см
Ширина: 110 см
Висина: 153 см