Ластици за вежбање

390.00 ден

Ластици за вежбање

Шифра 3491

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Еластични ленти за отпорност со помош на кои ќе ги затегнете мускулите на колковите и нозете.

5 ленти со различна боја и отпорност за почетници и напредни спортисти.

Наменети за намалување на телесна тежина, јога, бодибилдинг, пилатес или рехабилитациски вежби.