Справа за вежбање и развиток за деца

490.00 ден

Справа за вежбање и развиток за деца

Шифра 3879

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Справа со помош на која се зајакнуваат мускулите на градите и рацете.

Составена од 5 еластични пружини и ергономски рачки за тегнење

Идеален за деца и за почетници

Бројот на пружини може да се менуваат, за да се намали или зголеми отпорот

Димензии: 32 x 12 x 4 cm