Тренажер за вертикално скокање

690.00 ден

Тренажер за вертикално скокање

Шифра 3690

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Тренажер за вертикално скокање што се состои од појас, ластици, стегачи за нозе

Ја подобрува способноста за скокање

Ги засилува нозете