Туш рачка со 6 режими на прскање

490.00 ден

Туш рачка со 6 режими на прскање

Шифра 4808

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4808 Ознаки:

Опис

Овој рачен туш има 6 изборни режими и кога ќе ја ротирате рачката на панелот за туширање, можете лесно да се префрлате помеѓу различните режими што ги сакате. Интересната комбинација на различни режими може да ви помогне да го намалите уморот во денот.
Лесно за инсталирање и расклопување сами, без потреба од водоводџија. Навистина погодно за секојдневна употреба и редовно чистење. Ќе добиете 1 глава за туширање, 1 црево од 1,5 метри и 1 држач.
Тушот има голем панел од 3,7 инчи со уникатна структура на внатрешен простор и технологија за зголемување на притисокот. Дозволете ви целосно да уживате во задоволството од туширањето.
Нашиот рачен дизајн ви овозможува да го контролирате протокот на вода како што сакате. Кога го капете вашето дете, можете лесно да го притиснете копчето на рачката за туширање за да го исклучите протокот на вода, обезбедувајќи пријатно искуство при туширање.
Тушот е направен од ABS материјал за заштита на животната средина. Обезбедете цврста и издржлива во исто време, рачниот туш може ефикасно да ја загрее изолацијата.