Силиконска четка за туширање

420.00 ден

Силиконска четка за туширање

Шифра 3659

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Силиконска четка наменете за капење без напор

Едната страна на четката за тело има меки силиконски влакната со должина од 0,1 степени што нема да и наштетат на кожата додека ја отстрануваат нечистотија. Другата страна на силиконски чистач на тело има испакнатини за масажа и циркулацијата на крвта при масажа.

Рачките се ергонмски и не се лизгаат.