Soap Magic – Автоматски дозер за сапун

690.00 ден

Soap Magic – Автоматски дозер за сапун

Шифра 4308

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4308 Ознаки:

Опис

Практичен дозер со сензор кој се активира на движење, 100% без допир

Може да го користите во Вашата, кујна, купатило, канцеларија…

Наполнете го со течен сапун, шампон или средство за дезинфекција, вклучете го и поставете ги рацете под дозерот – автоматски ќе ви пушти доволна количина сапун или средство за дезинфекција

Производот работи на батерии, потребни се: 4х1,5 V AAA батерии (батериите не се вклучени во пакувањето)

Капацитет од 250ml